Menu

          Galerie

menu  Kabareton 2014
menu  Festyn Silesia 2013
menu  Festyn Silesia 2012
menu  Zbiórka 2014
menu  Zbiórka 2013
menu  Zbiórka 2012
menu  Piknik SP-33
 
 

 

 

                                    t.wac@interia.pl

                    Radny Miasta Bytom Tomasz Wac

                          Szanowni Państwo
Nazywam się Tomasz Wac, mam 40 lat. Jestem szczęśliwym mężem oraz ojcem. Od urodzenia mieszkam w Bytomiu. Tu żyję, pracuję i udzielam się społecznie. Od kilkunastu lat pracuję jako nauczyciel wychowania fizycznego w miechowickich szkołach. Najpierw w Gimnazjum nr 13, a obecnie w Gimnazjum nr 14 w ZSO nr 5 w Miechowicach. Moje zainteresowania to motoryzacja oraz sport. Poza pracą zawodową w szkole pracuję jako trener piłki nożnej prowadząc zajęcia z młodzieżą w klubie KS Silesia Miechowice oraz z piłkarzami pierwszego zespołu występującego w 4 grupie katowickiej okręgówki ŁKS Łagiewniki. W 2009 roku mieszkańcy obdarzyli mnie swoim zaufaniem co pozwoliło mi na uzyskanie mandatu Radnego Dzielnicy Miechowice, a następnie w roku 2012 uzyskanie mandatu Radnego Rady Miejskiej w Bytomiu. jak już wyżej wspomniałem udzielam się społecznie co sprawia mi wielką radość oraz satysfakcję, od lat organizuję festyny dla mieszkańców, szereg akcji charytatywnych m.in. kwesty, zbiórki odzieży, artykułów szkolnych , paczki na święta dla najbardziej potrzebujących dzieci .   

Na tej stronie , będę przedstawiał Państwu moje wszelkie działania ,jako Radnego Miejskiego  dotyczące Miechowic , ale także całego naszego pięknego historycznego miasta Bytomia.

Miechowice, wspaniała dzielnica Bytomia, razem postarajmy się aby była jeszcze lepszą , czego Wam Szanowni Mieszkańcy Miechowic jak i sobie szczerze życzę.

Zapraszam do częstego odwiedzania strony i śledzenia naszych poczynań.

  
Z poważaniem
Tomasz Wac